Teeviit, Haridus- ja Teadusministeerium ja Delfi kutsuvad noori osa võtma programmist SISUKAS VAHEAEG

Selleks, et noortel oleks lõbusam hoida kinni karantiiniaja reeglitest ning püsida kodus, kuid saada siiski eriline mälestus koolivaheajast, kutsuvad Teeviit, Haridus- ja Teadusministeerium ning Delfi noori osa võtma programmist: SISUKAS VAHEAEG. Koolivaheajaks, mis on 20.-26. aprillil, on pandud kokku meeleolukas programm, et noortel oleks lõbus, saaks ennast proovile panna ning oma silmaringi avardada! Loe lähemalt: https://kampaaniad.ekspressmeedia.ee/vaheaeg.

Kampaania toimub noortele eesti keeles ja vene keeles. Teemadeks on vaimne ja füüsiline tervis, esinemine, muusika, kokkamine, tarbimine ja keskkond, teadus. Eesti keelse kampaania raames on terveks nädalaks on oma koju programmi keskjaama püsti pannud Kristel Aaslaid ja Mattias Naan, kes teevad tööpäevadel lülitusi teiste artistide ja põnevate isikute kodudesse. Vene keelse kampaania päevajuht on Alina Zaharova.

Iga päev esitatakse noortele väljakutse ja see kestab 24 tundi. Loositakse välja auhindu, mille on välja pannud: Nike, Telia, Kalev, Photopoint ja Rademar. Challenge’ite võitjate ja külaliste suud teeb magusaks Balbiino. Programm valmib Delfi, Teeviit.ee (ENTK) ning Haridus- ja Teadusministeeriumi koostöös.

Noorteinfoportaal Teeviit on kokku koondanud oma lehele erinevates kategooriates erinevaid tegevusi vaheajaks – jaotatud on kategooriatesse: kultuur, sport, raamatukogud, noortekeskused ja koolid, väljakutsed ja konkursid. Facebooki postitushttps://www.facebook.com/teeviit.ee/photos/a.189226671108468/3234109223286849/?type=3&theater.

Lastekirjanduse soovitusnimestikke loe Lastekirjanduse Keskuse kodulehelt.

Tartu Linnaraamatukogu andmebaasist Arkadia saab otsida lasteluuletusi.

Lugemissoovitusi blogist Raamatulaegas.

Soovitused ja nipid kuidas last lugema meelitada.