Lääne – Harju Valla Raamatukogu soovitab oma klientidel koroonaviiruse kiire leviku tingimustes kasutada kontaktivaba laenutust!

Soovitame oma külastajatel  raamatuid laenutada e- posti, telefoni või URRAM (lugeja. ee) kaudu.

• Ettetellitud raamatud ootavad Teid raamatukogu sissepääsu juures riiulil.
  • Tagastatud raamatud saate panna tagastuskasti, mis asub raamatukogu välisukse juures.
  • Raamatukogude lugemissaalid on samuti avatud. Külastajad peavad arvestama, et suu ja nina katmine ja distantsi hoidmine on kohustuslik.
  • Arvutite kasutamine on piiratud ajaga. Arvuti kasutajatel on võimalik broneerida aegu kokkuleppel raamatukoguhoidjaga individuaalseks nõustamiseks.
  • Raamatukogud  Paldiskis, Laulasmaal, Kloogal, Leholas, Vasalemmas, Rummul, Padisel ja Harju -Ristil on avatud tavapärastel aegadel.

Püsi kodus, loe raamatuid ja ole terve!