Liitu Lääne-Harju valla ohuteavitussüsteemiga!

Hea vallaelanik, korteriühistu esimees, ettevõtja, kogukonna ning haridus- ja kultuuriasutuste esindaja! Lääne-Harju vallavalitsus kutsub liituma hädaolukorrast teavitamise süsteemiga!

Vallavalitsuse jaoks on kohalike inimeste, ettevõtete ja mittetulundusühingute turvalisus väga tähtsal kohal, mistõttu panustame omavalitsusena kogukonna ohutusse, ohtude ennetamisse ning võimalikust hädaolukorrast teavitamisse.

Lääne-Harju vallas on Eesti mõistes ainulaadne ohuteavitussüsteem. See tähendab, et süsteemiga liitunud inimestele tuleb telefonile SMS kriisiolukorra kohta. See võib olla eelinfo tugeva tormi ning võimalike elektrikatkestuste või mistahes muu kriisiolukorra kohta, mis meie piirkonda tabada võib. Süsteem on sisse seatud koostöös Teliaga.

Liitumine ning ohuteavituse SMS on täiesti tasuta. Tormiilmade hooaja eel tuletame inimestele meelde end või oma lähedast liitujaks teha valla kodulehel. Tegemist on lihtsa protseduuriga, kus sisestada tuleb vaid telefoninumber. Seda saab teha valla kodulehel: https://laaneharju.ee/ohuteavitamise-susteem

PS! Ilma puhul teavitame vaid kangematest hoiatustest, millega võivad kaasneda ulatuslikud elektri- või veevarustuse katkestused või muud ebamugavused.

Muud kriisiinfo: https://laaneharju.ee/kriisiinfo

Ilmahoiatused leiab ka Ilmateenistuse kodulehelt: https://www.ilmateenistus.ee/ilm/prognoosid/hoiatused/