Esmakordselt pakub Tallinna keskraamatukogu võimalust laenata ööpäevaringselt eestikeelseid audioraamatuid OverDrive’i e-raamatukogust, kust saab laenata ka võõrkeelseid audioraamatuid, e-raamatuid ja ajakirju.

Pilootprojekt, mille eesmärgiks  on selgitada välja nõudlus eestikeelsete audioraamatute järele, viiakse läbi koostöös Eesti Audioraamatute Keskusega. Pilootprojekti kestuseks on üheksa nädalat.

Eesti- ja välisautorite digiaudioraamatuid saab OverDrive’i e-raamatukogust ka seadmesse alla laadida ja kuulata internetiühenduseta Libby rakenduses. Valikus on 12 teost Eesti autoritelt, näiteks Aliis Jõe, Marje Ernits ja Kaur Kender ning tõlkekirjandust autoritelt Helen Pollard, Jorn Lier Horst, Betty Rowlands jt.

Eesti kirjastuste e-raamatuid saab laenata e-raamatukogust ELLU ning klassikalist ja jazzmuusikat Naxose muusikakogudest. E-raamatukogusid saavad Tallinna Keskraamatukogu lugejad kasutada tasuta. Sisselogimisel on kasutajatunnusteks isikukood ja ESTERi salasõna.